Zazvonil zvonec a Strašidlám je koniec…

Milí návštevníci, ďalší ročník Strašidiel na Smolenickom zámku je úspešne za nami. Janko a Marienka odkliali dedinu i svojich rodičov a teraz si môžu spokojne nažívať v rodnom domčeku. A Ježibaba? Tá z pece vyliezla upečená do chrumkava a už opäť lieta po chalupe, vyvára v kotly a vymýšľa ďalšie huncútstva. Kovovlad dostal slobodu, Trantara s drakmi prikladá do večného ohniska, Grgalica s Polnočnicou strašia v močiari, odkliate Rusalky tancujú na lúkach, Vodník s Poludnicou oslavujú svoju novú lásku a Vetrovlad? No veď uvidíte, čo za počasie nám chystá… Ako v každej rozprávke i v tej našej dobro zvíťazilo nad zlom aj vďaka Vám a Vašim šikovným detičkám, ktoré Jankovi a Marienke usilovne pomáhali.

V mene organizátora Karpatoš OZ, hercov Z malého Ríma, tanečnej skupiny Svadobné čepčenie 2Dance , skupiny historického šermu SHŠ Ursus a množstva nenahraditeľných nadšencov a dobrovoľníkov, Vám z celého srdca ďakujeme!

Poďakovanie patrí aj našim sponzorom: Autocomodex , Raiffeisen banka , ST. Nicolaus, Lekáreň Trstín, Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. , Včelco Medovina Smolenice Mäsiarstvo Gašparík – mäso s dobrým menom

Mnohí ste si iste všimli, že súbežne so Strašidlami, prebiehala kampaň Nadácie Kvapka nádeje SR M

Máte Slinu? Milí priatelia, s nadšením Vám oznamujeme, že v tejto kampani sa do Národného registra darcov kostnej drene SR zaregistrovalo 50 nových darcov – 50 neoceniteľných šancí na život!

Dostrašenia, priatelia!

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *